logo do pwa 2

SkyStory.pl

Fotografia i Video / Serwis komputerowy i GSM / Strony WWW

| Strony WordPress |

- SkyStory

Profesjonalne strony internetowe oparte na platformie WORDPRESS

Główną zaletą WordPressa jest prostota i intuicyjność, dlatego w oparciu silnik WordPressa pracuje 30% stron internetowych na świecie. Ponad 60 milionów użytkowników nie może się mylić — dołącz z nami do rodziny WordPressa.

WordPress jest systemem zarządzania treścią CMS, którego używa się do tworzenia profesjonalnych stron informacyjnych, blogów i witryn o dowolnym przeznaczeniu. Obecnie WordPress ma udział na poziomie 60% wśród systemów zarządzania treścią i jest najpopularniejszym CMS na świecie. WordPress + WooCommerce to również wspaniała platforma dla sklepu internetowego, która obecnie posiada największy udział w rynku e- Commerce na świecie (30%).

Chcesz stworzyć lub rozwijać stronę internetową bazującą na platformie WordPress. 

Oferujmy stworzenie profesjonalnych stron wizytówkowych twojej firmy na wordpressie w krótkim czasie wraz z zasadami responsywności strony oraz końcowym wstępnym pozyjonowaniem twojej witryny. W dalszym okresie również samą opiekę nad witryną.

Cena strony internetowej najczęściej waha się w przedziale od 800 do 2500 zł w zależności od poziomu zaawansowania strony, ilości materiałów, efektów ilości języków oraz ilości podstron. Każdy projekt wyceniamy indywidualnie.

Przyjmujemy zlecenia zarówno na tworzenie stron www jak i na edycję (poprawki) oraz administrację (prowadzenie) twojej strony internetowej.

Za projekt oraz wykonanie strony płaci się jednorazowo. Istnieją też inne opłaty, związane z utrzymaniem strony. Są to:

– opłata za domenę, czyli adres internetowy – około 150 zł rocznie,

– opłata za hosting, czyli miejsce w internecie gdzie strona jest umieszczona –  180 zł rocznie.

Wszelkie zmiany na stronie w późniejszym czasie (po zakończeniu budowy strony internetowej) to 100 zł/h.